Trefoil Spordiklubi – Sportlio uus koostööpartner

Trefoil Spordiklubi – ainulaadne spordisaal Eestis

Septembri alguses oli meil meeldiv kohtumine Trefoil Spordiklubi juhataja ja treeneri Olga Gogoladzega. Rääkisime lähemalt nende tegemistest ning ühtlasi oli meil rõõm tervitada neid ka Sportlio koostööpartnerite ridades.

 

Trefoilist leiavad kõik midagi huvipakkuvat

Selleks, et sügisõhtud oleksid sportlikult ja meeleolukalt sisustatud pakub Mustamäe Elamuste Keskuses asuv Trefoil Spordikool  järgnevaid spordialasid:

  • Team Gym – akrobaatiline rühmvõimlemine, alates 7.ndast eluaastast
  • Trampoliinvõimlemine ehk batuudihüpped, alates 7.ndast eluaastast
  • Show rühm – programm, mis ühendab endas tantsu ja akrobaatika elemente. Sobib poistele ja tüdruktele alates 12.ndast eluaastast, kellele meeldib esineda ning osa võtta ainulaadsest showprogrammist.
  • Mudilaste võimlemine – üldarendav, mänguline võimlemiselementidega muusika saatel toimuv tegevus, mille eesmärgiks on arendada 2-4 aastaste mudilaste tasakaalu, painduvust ja koordinatsiooni.
  • Harrastusvõimlemine
  • Täiskavanute akrobaatika, batuudihüpped, jooga ja zumba

Lastetreening Tatjana Kabritsa juhendamisel.

Laste võimlemistund.

Samas hoones asub ka Eesti suurim batuudikeskus Trefoil Jumping Park, mis on mõeldud nii sportimiseks kui meelelahutuseks. Batuudi areeni pind on 600 ruutmeetrit, hõlmates nii Dodgeball, Freestyle kui ka võistlusbatuute. Ühtlasi on võimalus korraldada ka erinevaid meelelahutusüritusi nii lastele, täiskasvanutele kui ka firmadele.

Trampoliinvõimlemine.

 

Anna ka Sina oma panus sportlasi toetavale platvormile Sportlio

Meil on kindel soov ja tahe aidata sportlastel saavutada oma eesmärke. Oleme loonud platvormi, et sportlased saaksid teid oma tegemistega kursis hoida ja oma tulemusi kajastada. Anname võimaluse lugeda telgitagustest- sellest, kuidas meie sportlased nii füüsiliselt kui vaimselt valmistuvad erinevateks võistlusteks, et oma kodumaad esindada. Kui ka Sinu ettevõte on huvitatud Sportliot toetama, siis võta meiega ühendust info@sportlio.com ja saame tuttavaks!