CentralSun – Sportlio uus koostööpartner

Teatame rõõmuga, et meiega on liitunud tervislikke toidulisandeid müünud e-pood. Järgnevalt saad teada, mis tooteid CentralSun müüb.

Kes on CentralSun?

Centrtalsun on ettevõte, mis pakub erinevaid tervislikke tooteid, mida igapäevaselt oma toidulaual kasutada. Me keskendume erinevatele külmkuivatatud eksootilistele puuviljapulbritele, aga pakume ka muud põnevat! 1 väga eriline toode on näiteks Kona saarelt pärit Hawaii Spirulina Pacifica, mis on meie klientide 1 lemmikuid. Oleme valinud oma sortimenti vaid puhtad ja ilma lisaaineteta tooted, mida ka ise oma perega igapäevaselt tarbime. Aitäh, et toetate meie ettevõtmist, et saaksime oma valikut laiendada ja pakkuda teile erinevaid vitamiinirikkaid ja kasulikke tooteid.

Populaarsemad tooted

CentralSun e-pood müüb ainult põnevat ja tervislikke tooteid. Lisaks eelpool mainitud klientide lemmikule Hawai Spirulina Pacifica® 100g-le on populaarsed: Külmkuivatatud Punase Draakonivilja Pulber, Mango külmkuivatatud pulber 100g ja paljud teised tooted. Rohkem leiad Sportlio profiilist.

Anna ka Sina oma panus sportlasi toetavale platvormile

Meil on tahe aidata sportlastel saavutada oma eesmärke. Oleme loonud platvormi, et sportlased saaksid teid oma tegemistega kursis hoida ja oma tulemusi kajastada. Anname võimaluse lugeda telgitagustest- sellest, kuidas meie sportlased nii füüsiliselt kui vaimselt valmistuvad erinevateks võistlusteks, et oma kodumaad esindada. Kui ka Sinu ettevõte on huvitatud Sportliot toetama, siis võta meiega ühendust info@sportlio.com ja saame tuttavaks! Rohkem informatsiooni – reklaami.