Aitäh teile spordisõbralikud ettevõtted!

Oleme äärmiselt rõõmsad, et meiega on liitunud spordisõbralikud ettevõtted, kes aitavad Sportliot edasi viia. Oma tänulikkuse näitamiseks soovime tuua need ettevõtted esile ning kutsuda kõiki külastama just neid ettevõtteid. Iga ettevõte tegeleb oma kindlas valdkonnas ning saavad aidata meid kindlate probleemide korral. Usun, et nii mõnigi ettevõtte on siit tuttav, aga on ka vähemtuntud ettevõtteid. Sellegipoolest kõik nad on spordisõbralikud ning väärivad meie tähelepanu.

                                        

Aitäh Tradehouse Ilukaubamaja

Tradehouse Ilukaubamaja on ettevõte, kes tõeliselt panustab sporti. Isegi tänavusel aastal, kus toimus mitmeid muudatusi peeti oluliseks sportlaste toetamine läbi sportlasstipendiumi suuruses 20 000€. Stipendiumit jagab Tradehouse järjepidevalt alates 2013 aastast. Tradehouse tegevusvaldkond on ilutooted (ei tohiks kellelegi üllatuseks olla enam 🙂 ). Seega kutsume kõiki oma ilutooteid ostma Tradehouse Ilukaubamajast.

Aitäh Bodyfood

Bodyfood on üks esimesi ettevõtted, kes meiega liitus. Ja uhkusega saame esitleda neid kui oma koostööpartnereid. Bodyfood on Eesti ettevõte, kes valmistab naturaalseid ja suhkruvabasid toidupulbreid. Nende tooted sobivad kasutamiseks sportlastele ja teistelegi tervisest lugupidavatele inimestele. Mida aga paljud ei tea, on Bodyfoodi toetus sportlastele. Osa müügitulust annetatakse sportlastele toetusena. Seega kui sa oled tüdinud oma tavapärastest keemilisi ained sisaldavatest toidulisanditest, siis külasta Bodyfoodi.

Aitäh ERGO

ERGO ei vaja ilmselt tutvustamist, sest väga paljud meie seast kasutavad just nende teenuseid reiside kindlustamiseks. Kuid kas teadsid, et ERGO toetab alates 2016. aastast noori sportlaseid 25 000 euroga. Ei ole just palju ettevõtteid, kes samasuure osa oma tulust panustavad noorte sportlaste toetuseks. Oleme ERGOga koostööd teinud alates 2017. aastast ning aitame neil stipendiumiga seotud informatsiooni levitada. Seega kutsume kõiki oma kindlustusega seotud vajadustega pöörduma ERGO poole.

Aitäh Reakt Füsioteraapia

Reakt Füsioteraapia meeskond panustab sportlaste tervisesse kõige otsemal viisil. Nemad aitavad probleemidest üle saada ning naasta tavapäraste treeningute/eluviiside juurde võimalikult kiiresti. Nende meeskond koosneb spetsialistidest, keda võib usaldada. Koostöö Reaktiga sai alguse paar aastat tagasi ning nad on ustavalt meiega jätkanud. Seega kutsume kõiki oma terviseprobleemidega pöörduma Reakt Füsioteraapia juurde.

Aitäh Sportity

Kui oled sportlane ning osaled võistlustel, siis olen suure tõenäosusega kokku puutunud Sportity rakendusega, mille abil võistluse korraldajad saavad ajakava, tulemusi jm infot leivata. See on järjekordne geniaalne leitusis, mis kasutust leidnud juba ülemaailma, sh ka suvel toimunud Rally Estonial. Uhke, kas pole! Oleme Sportity infot levitanud juba aastaid ning loodame, et üha enam sportlaseid kasutavad Sportity rakendust, mis aitab paberivabale keskkonnale kaasa.

Aitäh CentralSun

CentralSun on imeline pood, kust leiab head ja paremat ning seda kõike tervislikuna! Meie koostöö on pea aastapikkune, seega meie mõistlus suhteliselt värske. Kui sul on soov proovida midagi tervislikku, uudset ja huvitavat, siis CentralSun tervislike toidulisandite e-pood on just see õige koht, kust alustada.

Aitäh Ott Kiivikase Koolitused

Kes meist ei teaks üht eesti parimat kulturisti Ott Kiivikast. Ilmselt oleme tema tegemistega kursis läbi erinevate meediakanalite. Aga kui sinu ettevõtte, tiim või meeskond sooviks teha muudatusi tervisliku eluviisi suunal või saada motivatsiooni muudatustega alustamiseks, siis Oti Koolitused annavad vajaliku lükke. Erinevate ja põnevate teemadega saad muuta 2021 aasta oma parimaks aastaks.

Aitäh Mealy on the go

Tänapäeva kiire eluviis on viinud tihti meid kuskile kiirsöögi kohta, sööma ebatervislikku. Mealy on the go pakub alternatiivi tervisliku lahendusena. Ott Kiivikasega koos väljatöötatud kontseptsioon pakub peolettidel tervislikku alternatiivi ühekordse söögikorra kujul – tervislik toit koos maitseelamusega, nagu seda ütleb Mealy tunnuslause. Seega kui sul on kiire ning ei soovi rasvast kiirtoitu, siis proovi Mealyt.

Aitäh Trefoil Spordikool

Paljud meist tegelevad spordiga terve eluea vältel. Spordialasid, millega tegeleda on mitmeid ning Trefoil keskendub alates 2001. aastast võimlemisele. Võimlemine on üks spordi alus ning parem kehatunnetus, venivamad ja sitkemad lihased tulevaks kasuks paludel spordialadel. Lisaks on võimlemine väga lõbus ja põnev vaatemäng. Trefoil tegutseb peamiselt Mustamäel Elamuste Keskuses ning pakub trampliinipargiga lõbusat ajaviidet kõikidele vanustele. Seega kui soovid laspele anda tugeva spordipõhja või soovid perega sportlikult aega veeta, siis Trefoil Spordikool just seda võimaldabki.

Aitäh Tallinna Kalevi Kergejõustikukool

Eesti läbi ajaloo kõige enam tippsportlaseid on kuulunud just Tallinna Spordiselts Kalev Kergejõustikukooli. Viimastena on nendeks sportlasteks Gerd Kanter ja Ksenija Balta. Kuid peab tõstavad juba noored tulevikutegijad tõkkejooksja Keiso Pedriks ja vasaraheitja Anna Maria Orel. Kergejõustikukool on üks eesti vanimaid, tegutsenud üle 60. aasta. Seega kui teie laps on huvitatud kergejõustikutreeningutest, siis Tallinna Kalevi Kergejõustikukool oma kvalifitseeritud treeneritega on õige koht.

Aitäh Stardipaik.ee

Kõige sarnasem ettevõte meiega Eestis on Stardipaik. Stardipaik on imeline vahend sportlastele, kes soovivad koguda vahendeid treeninglaagri või muu karjääri jaoks vajaliku vahendi tarbeks. Tegemist on uue ajastu ettevõttega, mis põhineb ühisrahastusel. Meie koostöö on suhteliselt värske, kuid loodame üksteist aidata jõuda rohkemate sportlasteni. Kui oled sportlane ja soovib abi, siis pöördu kindlasti Stardipaiga poole.

Aitäh Teraapiakäsi

Kes meist ei oleks kimpus olnud lihaspingete ja vigastustega. Me teame, et massaaž ja füsioteraapia on õige lahedus nende raviks ja just sellega Teraapiakäsi tegeleb. Ettevõtte asutajaks on endine kergejõustiklane, kellele on kokkupuude vigastustega ja sportlaste eluviisidega. Meie koostöö on äsja alguse saanud, kuid loodame, et see kujuneb pikaks ja sõbralikuks. Seega kutsume nii spordiga ja ka mitte spordiga seotud inimesi külastama lihasprobleemide korral Teraapiakäsi massaažituba.