Teraapialaegas – Sportlio uus koostööpartner

Teraapialaegas – turgutus nii kehale kui vaimule

Sportlioga on liitunud järjekordne asjalik ja tubli ettevõte Teraapialaegas. Tegemist on Ülemiste tee 3, Tallinn asuva väikese ettevõtmisega, mida juhivad sportlastest abielupaar Silja ja Sander Jürs. Järgnevalt annamegi ülevaate pakutavatest teenustest ja toodetest, mis mõeldud nii kehale kui vaimule.

Mitmetahuline aardekirst tervise-, harrastus- ja tippsportlastele

Silja ja Sander on sportliku ning tervisliku eluviisiga noored, kes soovivad oma teadmisi ja kogemusi ka teistega jagada. Aastal 2015 loodud ettevõte pakub järgnevaid teenuseid:

  • Füsioteraapiat
  • Spordimassaaži
  • Tai massaaži
  • Lümfimassaaži
  • Trigerpunktide nõelravi
  • Võistluseelset massaaži jne.

Samuti rõhutab Sander, et massaaži on oodatud kõik, kellel on lihaspingeid või eelnevaid traumasid. Lisaks toob ta välja mõned tippsportlased, kes on Teraapialaekast abi saanud, nagu näiteks maratoonar Roman Fosti, orienteeruja ja kergejõustiklane Raido Mitt ja nii mõnigi teine tippsportlane. Massaaži aegu saab mugavalt kodulehel broneerida kuni 5 nädalat ette.

Silja hoolitseb selle eest, et ka toitumine oleks tasakaalustatud ning on võtnud enda hoole alla toidulisanditega tegeleva e-poe haldamise. E-poest leiab valiku Inglismaalt pärit kvaliteetseid vitamiine, mineraalne, probiootikume ja antioksüdante firmadelt Higher Nature ja BioCare.

Hoia silm peal ka Teraapialaeka Facebookil / Instagramil / Blogil ning tee üks vahva külastus Ülemiste tee 3 aadressile!

 

Anna ka Sina oma panus sportlasi toetavale platvormile Sportlio

Meil on tahe aidata sportlastel saavutada oma eesmärke. Oleme loonud platvormi, et sportlased saaksid teid oma tegemistega kursis hoida ja oma tulemusi kajastada. Anname võimaluse lugeda telgitagustest- sellest, kuidas meie sportlased nii füüsiliselt kui vaimselt valmistuvad erinevateks võistlusteks, et oma kodumaad esindada. Kui ka Sinu ettevõte on huvitatud Sportliot toetama, siis võta meiega ühendust info@sportlio.com ja saame tuttavaks!