Reakt Füsioteraapia – Sportlio uus koostööpartner

Reaktiveerime sinu keha – sinu keha tänab sind iga targalt tehtud valiku eest

Meiega on liitunud üks tubli ettevõte – Reakt Füsioteraapia, kes pakub füsioteraapia teenuseid harrastajatele ja tippsportlastele. Tegemist on Tallinna kesklinnas (Narva mnt 7d majas asuva ettevõttega, mille üheks asutajaks on Rainar Vahtrik. Järgnevalt annab Reakt videos ülevaate oma tegemistest ja ettevõttest.

Kuidas Reakt alguse sai?

Reakt Füsioteraapia sai oma tegeliku alguse 2016. aastal, kui Rainar naasis Eestisse pärast viit aastat kestnud õpinguid ning enesearendust. Tema unistus oli kasutada omandatud oskusi ja teadmisi, et aidata erinevate taustadega inimesi just neile vajalikul moel. 

Algusajal olid peamised kliendid korvpallivõistkonna KKViimsi sportlased, kuid kellega koos töötades hakkasid ühtlasi kohale ilmuma ka lapsevanemad, õed/vennad ning onud/tädid. Tegevus arenes nii jõudsalt edasi, et soovitud kvaliteedi võimaldamiseks oli vaja leida uus asukoht, mis sisaldas endas kõiki vajalikke võimalusi klientide heaolu paranemiseks ja parandamiseks.

2018. aasta Jaanuaris sai pikaajaline unistus lõpuks teoks ning avasime ametlikult Reakt Füsioteraapia kliiniku uksed. 

Eesmärk kiiremini taastuda ja aktiivset elu jätkata

Rainari tee füsioteraapia juurde algas umbes 15 aastat tagasi, kui ta taastus küünarliigese operatsioonist ning otsis võimalusi kiiremaks taastumiseks. Teadmistejanus asus ta 2011. aastal teadmiseid arendama ja täiendama Glasgow ülikooli. Kiirelt omandatud teadmised pani Rainar omakorda proovile Kanada erakliinikutes. 2018. aastal ametlikult avatud Reakt tegeleb tänasel hetkel järgnevate probleemide/tegevustega (loe lähemalt teenuste kohta):

  • Traumad ja taastusravi
  • Operatsioonijärgne taastusravi
  • Rühiprobleemid
  • Närvivalu ja närvikahjustused
  • Korduvad valud ja pinged
  • Sportliku sooritusvõime parandamine
  • Vaeguste ennetamine

Reakt otsib sportlaseid, kellega koostööd teha!

Reakt on andnud teada soovist leida sportlaseid, kellega koostööd teha. Toetuse suurus ja maht oleneb sportlase tasemest. Üks põhitingimuseks oleks, et toetuse saaja oleks reaalselt huvitatud nende teenuse pidevast kasutamisest, sest muidu ei saa nad sportlast tervena hoida. Toetusele saab kandideerida läbi Reakt Sportlio profiili.

Anna ka Sina oma panus sportlasi toetavale platvormile Sportlio

Meil on tahe aidata sportlastel saavutada oma eesmärke. Oleme loonud platvormi, et sportlased saaksid teid oma tegemistega kursis hoida ja oma tulemusi kajastada. Anname võimaluse lugeda telgitagustest- sellest, kuidas meie sportlased nii füüsiliselt kui vaimselt valmistuvad erinevateks võistlusteks, et oma kodumaad esindada. Kui ka Sinu ettevõte on huvitatud Sportliot toetama, siis võta meiega ühendust info@sportlio.com ja saame tuttavaks! Rohkem informatsiooni – reklaami.