Pulsaar Nutrition – naturaalsed ja tervislikud energiabatoonid!

Pulsaar heritage - Swiz Alps

Meil on väga hea meel teada anda, et meiega on liitunud Pulsaar Nutrition! Kes veel kuulnud ei ole sellisest toidulisanditega tegelevast ettevõttest, siis tutvustame Pulsaari lähemalt.

Pulsaar on inspireeritud Šveitsi elustiilist ning suudab loodusressursside abil vastata aktiivse elustiili nõudmistele. Kuna meile on iseloomulikud kõrgeimad standardid, oleme valinud parimad algained maksimaalse tõhususe, funktsionaalsuse ja kvaliteedi tagamiseks.

Pulsaar bränd loodi selleks, et töötada välja ja tuua turule murrangulisi tooteid. Parima tehnoloogia ja uusimate trendide läbi sündinud tooted on mõeldud aktiivse elustiiliga inimeste ja harrastussportlaste potentsiaali suurendamiseks.

KELLELE TOOTED MÕELDUD ON?

Pulsaari tooted on mõeldud kiire elustiiliga inimestele ning tervise- ja kehateadlikele sportlastele, samuti kõigile teistele, kes peavad keskenduma, selgelt mõtlema ning vajavad palju energiat. Teame, kui nõudlik ja kiire võib olla kaasaegne elu, ja just seepärast oleme olemas: soovime olla liitlaseks kõigile trennitegijatele, kellel on kiire elutempo, hulganisti väljakutseid, riske ja võimalusi. Pulsaar varustab neid vajaliku energiaga.

Jumalikud batoonid! Black line – terviklik toit aktiivse eluviisiga inimestele

Delicious energy snack from Pulsaar unwraped

Meie sarja Black Line toodetes on optimaalsed toitained ühendatud valitud looduslike koostisainetega, millest on valmistatud vegan, gluteenivabad, GMO-vabad ja loomulikult väga maitsvad „batoonid“ või „Squeezid“. Nende abil saavad aktiivsed inimesed toita oma keha ning rahuldada käigu pealt igapäevase energiavajaduse.

Töö, pere ja kõik, mis jääb nende vahele, nõuab palju aega ning mõnikord näib tervislik toitumine lausa luksusena. Pulsaari võluks on see, et tervislik toitumine võib nüüd olla naturaalne, lihtne, taskukohane ja maitsev.

Tutvu lähemalt meie Black Line sarja murranguliste toodetega:

Tulemas:

  • Naturaalne Squeez banaani, maasika, virsiku ja kinoaga
  • Naturaalne Joomiseks valmis kõik ühes
  • Vahustatud Proteiinikreem

White line – rühi edasi isiklike rekordite suunas!

Meie sari White Line on välja töötatud sportlastele pidades silmas nende spetsiifilist energiavajadust, võimaldades parandada tulemusi ja suurendada vastupidavust. Pulsaar varustab sportlasi toitainetega erinevates füüsilise tegevuse etappides – sportimise ajal, enne ja pärast seda, trennide vahel ning õhtul taastumise ajal – aidates neil seeläbi eesmärkideni jõuda.

Kasutame spetsiifilisi toitainete allikaid ja lisandeid (näiteks supertoite) ning uusimaid innovatsioone, mis tõhustavad tulemusi, annavad jõudu, aidates samas kaasa ka kiiremale taastumisele, vähendades sportimise ja vedelikupuudusega seotud häireid lihastes.

Tutvu meie murranguliste toodetega lähemalt:

Tulemas:

  • Paleo toor-proteiinibatoon
  • Immuunsüsteemi shot – mustikatega
  • Isotooniline spordijook

Anna ka Sina oma panus sportlasi toetavale platvormile Sportlio

Meil on kindel soov ja tahe aidata sportlastel saavutada oma eesmärke. Oleme loonud platvormi, et sportlased saaksid teid oma tegemistega kursis hoida ja oma tulemusi kajastada. Anname võimaluse lugeda telgitagustest- sellest, kuidas meie sportlased nii füüsiliselt kui vaimselt valmistuvad erinevateks võistlusteks, et oma kodumaad esindada. Kui ka Sinu ettevõte on huvitatud Sportliot toetama, siis võta meiega ühendust info@sportlio.com ja saame tuttavaks!