Fat Burner – Sportlio uus koostööpartner

Meil on hea meel teada anda, et Fat Burner on liitunud Sportlioga. Järgnevalt saadki teada salendavast ja taastavast joogist, mis sobib kasutamiseks füüsiliste tegevuste korral.

Mis on Fat Burner?

Fat Burner on salendav ja taastav magustatud jook. Fat Burner on sobiliks kasutamiseks mis tahes füüsilise tegevuse käigus – olgu selleks profisport, regulaarne treening või isegi koeraga jalutamine. Jook sisaldab L-karnitiini, mis soodustab rasva põlemist ja energia vabanemist. Lisaks on Fat Burnerist 100% soovitatud päevasest C-vitamiini annusest ning vajalikke B-vitamiine.

Fat Burner sobib nii profisportlastele, tervisesportlastele kui ka neile, kes lihtsalt eelistavad tarbida suhkruvabasid tooteid. Fat Burner teeb meeleldi koostööd tervislike eluviiside esindajatega ning on valmis kaasama uusi brändisaadikuid.

Kuidas Fat Burner alguse sai?

Fat Burneri lugu sai alguse 2000. aastate alguses. Eesti turul oli terve hulk erinevaid spordijooke, kõik natuke omamoodi. Küll aga ei olnud turul ühtegi looduslikumat varianti, mis poleks olnud ülesuhkrustatud ja täis kunstlikke lisandeid. Koostöös paljude tolleaegsete Eesti fitnessi tippudega töötatigi välja Fat Burner – L-karnitiinil põhinev rohelise tee ekstraktiga fitness jook.

Fat Burner otsib sportlaseid, kellega koostööd teha!

Fat Burner on andnud teada soovist leida sportlaseid, kellega koostööd teha. Toetuse suurus ja maht oleneb sportlase tasemest. Üks põhitingimuseks oleks, et toetuse saaja oleks reaalselt huvitatud nende tootest. Toetusele saab kandideerida läbi Fat Burner Sportlio profiili.

Anna ka Sina oma panus sportlasi toetavale platvormile

Meil on tahe aidata sportlastel saavutada oma eesmärke. Oleme loonud platvormi, et sportlased saaksid teid oma tegemistega kursis hoida ja oma tulemusi kajastada. Anname võimaluse lugeda telgitagustest- sellest, kuidas meie sportlased nii füüsiliselt kui vaimselt valmistuvad erinevateks võistlusteks, et oma kodumaad esindada. Kui ka Sinu ettevõte on huvitatud Sportliot toetama, siis võta meiega ühendust info@sportlio.com ja saame tuttavaks! Rohkem informatsiooni – reklaami.